Розклад дзвінків

1 урок - 08.30-09.15

2 урок - 09.25-10.10

3 урок - 10.30-11.15

4 урок - 11.35-12.20

5 урок -12.30-13.15

6 урок - 13.25-14.10

7 урок - 14.20-15.05

Розклад уроків у І семестрі 2018/2019 н.р.

Мереф'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Пн 1 клас 2 клас 3-А клас 3-Б клас 4 клас 5 клас
1 Я дослідж. світ 7 Літ. читання 6 Фіз. культура с/з Рос. мова 9 Укр. мова 1,3 Рос. мова 4
2 Математика 7 Математика 6 Математика 1 Укр. мова 9 Математика 3 Укр. мова(І)/ Іноз.мова(англ) 4,11
3 Навч. грамоти 7 Укр. мова 6,3 Іноз.мова(англ) 1 Математика 9 Муз. мист. а/з Укр. мова(ІІ)/ Іноз.мова(англ) 4,3
4 Навч. грамоти 7 Іноз.мова(англ) 6,4 Укр. мова 1 Труд. навч. 9 Природознав. 3 Фіз. культура с/з
5 Обр. мист. 7 Фіз. культура с/з Природознав. 1 Фіз. культура с/з Труд. навч. 3 Зарубіж. літ-ра 4
6 Труд. навч. 6 Осн. здоров’я 4
7
Вт 1 Навч. грамоти 7 Фіз. культура с/з Літ. читання 1 Іноз.мова(англ) 9 Укр. мова 3,6 Математика 4
2 Математика 7 Укр. мова 6,11 Математика 1 Інформатика 8 Математика 3 Укр. літ-ра 4
3 Навч. грамоти 7 Математика 6 Укр. мова 1 Укр. мова 9 Іноз.мова(англ 3,5 Укр. мова(І)/ Іноз.мова(англ) 4,11
4 Фіз. культура с/з Рос. мова 6 Рос. мова 1 Літ. читання 9 Літ. читання 3 Укр. мова(ІІ)/ Іноз.мова(англ) 4,11
5 Іноз.мова(англ) 7,9 Інформатика(І) 8 Я у світі 1 Фіз. культура с/з Фіз. культура с/з Історія України 4
6 Інформатика (І) 8 Обр. мист. 4
7
Ср 1 Я дослідж. світ 7 Літ. читання 6 Фіз. культура с/з Математика 9 Укр. мова 3,1 Математика 4
2 Математика 7 Рос. мова 6 Математика 1 Природознав. 9 Математика 3 Укр. літ-ра 4
3 Навч. грамоти 7 Математика 6 Іноз.мов(англ) 1 Укр. мова 9 Фіз. культура с/з Укр. мова(І)/ Іноз.мова(англ) 4,3
4 Навч. грамоти 7 Укр. мова 6,10 Укр. мова 1 Іноз.мов(англ) 9 Рос. мова 3 Укр. мова(ІІ)/ Іноз.мова(англ) 3,12
5 Природознав. 6 Природознав. 1 Осн. здоров’я 9 Укр. літ-ра 3 Труд. навч. 4,М
6 Інформатика (ІІ) 8 Родинні фінанси
7
Чт 1 Фіз. культура с/з Осн. здоров’я 6 Літ. Читання 1 Літ. читання 9 Укр. мова 3,7 Математика 4
2 Навч. грамоти 7 Укр. мова 6,9 Обр. мист. 1 Фіз. культура с/з Іноз.мов(англ) 3,10 Рос. мова 4
3 Муз. мист. 7 Іноз.мова(англ) 6,4 Укр. мова 1 Я у світі 9 Природознав. 3 Фіз. культура с/з
4 Я дослідж. світ 7 Муз. мист. 6 Рос. мова 1 Укр. мова 9 Я у світі 3 Зарубіж. літ-ра 4
5 Інформатика (ІІ) 8 Осн. здоров’я 1 Математика 9 Осн. здоров’я 3 Природознав. 4
6 Обр. мист. 9 Інформат.(І) 8 Муз. мист. 4
7
Пт 1 Я дослідж. світ 7 Літ.читання 6 Фіз. культура с/з Рос. мова 9 Літ. читання 3 Математика 4
2 Математика 7 Математика 6 Математика 1 Муз. мист. 9 Математика 3 Природознав. 4
3 Іноз.мова(англ) 7,3 Природознав. 6 Муз. мист. 1 Математика 9 Фіз. культура с/з Укр.мова(І)/Інф Осн. виразн. чит 4,8
4 Фіз. культура с/з Обр. мист. 6 Літ. читання 1 Літ. читання 9 Рос. мова 3 Укр.мов(ІІ)/Інф Осн. виразн. чит 4,8
5 Дизайн і технол 7 Фіз. культура с/з Труд. навч. 1 Природознав. 9 Обр. мист. 3 Труд. навч. 4
6 Інформат (ІІ) 8 Фіз. культура с/з
7
6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Пн1 Осн. здоров’я 12 Географія 11 Укр. літ-ра 5 Зарубіж. літ-ра 2 Технології 8 Історія України 10
2 Фіз. культура с/з Зарубіж. літ-ра 12 Фізика 5 Укр. мова(І)/ Інформатика(ІІ) 2,8 Фіз. культура с/з Всесв. історія 10
3 Історія України 12 Фіз. культура с/з Зарубіж. літ-ра 5 Укр. мова(ІІ)/ Інформатика(І) 2,8 Іноз.мова(англ) М Фізика 10
4 Математика 12 Укр. мова 10 Укр. мова(І)/ Інформатика(ІІ) 5,8 Фізика 2 Громадянська освіта 11 Фіз. культура с/з
5 Біологія 12 Алгебра 11 Укр. мова(ІІ)/ Інформатика(І) 5,8 Історія України 2,10 Укр. літ-ра Б Укр. літ-ра М
6 Рос. мова 12 Історія України 11 Біологія 5 Фіз. культура с/з Природн. науки 11 Психологія 10
7 Муз. мист. 12 Фіз. культура с/з Всесв. історія 2 Історія України 11 Біологія/ Політ. географія 10
Вт1 Інформат (І)/ Іноз.мова(англ) 8,12 Укр. літ-ра 10 Рос. мова 5 Укр. літ-ра 2 Укр. мова 11 Історія України М
2 Інформат (ІІ)/ Іноз.мова(англ) 8,12 Іноз.мова(англ) 10 Геометрія 5 Основи правознавства 2 Фіз. культура с/з Хімія М
3 Математика 12 Геометрія 8 Фіз. культура с/з Алгебра 2 Історія України М Укр. мова 10
4 Укр. літ-ра 12 Хімія 8 Історія України 5 Фізика 2 Іноз.мова(англ) М Математика 10
5 Укр. мова 12,3 Обр. мист. 11 Хімія 5 Геометрія 2 Громад. освіта М Іноз.мова(англ) 10
6 Труд. навч. 12,м Фіз. культура с/з Географія 5 Іноз.мова(англ) 2 Укр. літ-ра 11 Всесв. історія 10
7 Хімія/укр.мова 8 Мистецтво 5 Фіз. культура с/з Технології/ інформатика 8 Технології 10
8 Худ.культура/ країни Європи 10
Ср1 Географія 12 Осн. здоров’я 8 Зарубіж. літ-ра 5 Іноз.мова(англ) 2,11 Укр. літ-ра М Фізика 10
2 Математика 12 Алгебра 10 Іноз.мова(англ) 5,11 Укр. мова(І)/ Інформатика(ІІ) 2,8 Укр. мова М Історія України Б
3 Зарубіж. літ-ра 12 Іноз.мова(англ) 10 Фізика 5 Укр. мова(ІІ)/ Інформатика(І) 2,8 Природн. науки Б Всесв. історія М
4 Фіз. культура с/з Фізика 8 Всесв. історія 5 Геометрія 2 Математика 11 Історія України М
5 Іноз.мова(англ) 12,11 Всесв. історія 8 Геометрія 5 Фізика 2 Історія України Б Інформатика 10
6 Укр. мова/ Осн. виразн.чит 12, 11 Географія 10 Біологія 5 Зарубіж. літ-ра 2 Дослідж.іст.Укр Б Іноз.мова(англ) М
7 Обр. мист. 12 Інформатика(І) 8 Труд. навч. 5,М Географія 2 Іноз.мова(англ) Астроном/еколог 10
8 Мистецтво 2
Чт1 Укр. мова 12, 11 Рос. мова М Іноз.мова(англ) 5,8 Рос. мова Природн. науки Б Укр. мова 10
2 Всесв. історія 12 Геометрія 11 Укр. мова(І)/ Інформатика(ІІ) 5,8 Хімія Математика М Біологія Б
3 Біологія 12 Зарубіж. літ-ра 8 Фіз. культура с/з Алгебра Укр. мова 11 Укр. літ-ра 10
4 Географія 12 Укр. літ-ра 11 Укр. мова(ІІ)/ Інформатика(І) 5,8 Біологія Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ) 10
5 Укр. літ-ра 12 Труд. навч. 10 Алгебра 5 Харківщинознав Укр. літ-ра 11 Фіз. культура 10
6 Зарубіж. літ-ра 12 Фіз. культура с/з Харківщинознав 5 Труд. навч. Метод.розв.задач 11 Математика 10
7 Біологія 10 Осн. здоров’я 5 Фіз. культура Захист Вітчизни М Зарубіж. літ-ра 8
8 Захист Вітчизн/ М
Пт1 Труд. навч. 12,м Муз. мист. 8 Рос. мова 5 Рос. мова 2 Укр. мова 11 Всесв. історія 10
2 Фіз. культура с/з Фізика 8 Укр. літ-ра 5 Історія України 2 Математика 11 Людина і світ 10
3 Рос. мова 12 Укр. мова 11 Алгебра 5 Хімія 2 Зарубіж. літ-ра М Математика 10
4 Математика 12 Біологія 10 Історія України 5 Біологія 2 Природн. науки 11 Зарубіж. літ-ра М
5 Укр. мова 12, 10 Рос. мова 11 Хімія 5 Укр. літ-ра 2 Інформатика 8 Економіка М
6 Фінанс. грамотн Сучасна л-на мова а/з Географія 5 Осн. здоров’я 2 Стиліст.укр.мов 11 Захист Вітчизни М
7 Інформатика(І) 8 Захист Вітчизн М

Розклад факультативів

комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Мереф’янської міської ради Харківської області

у І семестрі 2018/2019 навчального року

№ з/пДень проведення факультативуЧас початку факуль-тативуКлас, у якому прово- диться факуль-тативНазва факультативуП І Б вчителя, який веде факультатив
1Понеділок14.305«Математичний калейдоскоп»Коляда О.О.
2Понеділок14.307«Казка як епічний жанр» «Вибрані питання з алгебри»Луценко Л.М.
3Понеділок15.207«Фінансова культура»Крамаренко Ю.М.
4Понеділок15.3010«Голодомор 1932-1933 рр в Україні: історія, уроки на майбутнє»Тузко О.В.
5Вівторок14.306«Розвиток мовлення»Кондратенко А.О.
6Вівторок (через тиждень)15.309«Цікава орфографія»Галіченко Н.М.
7Вівторок (через тиждень)15.309«Розв’язування географічних задач»Крамаренко Ю.М.
8Вівторок15.3010«Мій екологічний вибір»Шемигон К.П.
9Вівторок (через тиждень)15.3011«Країни Європи на політичній карті світу»Крамаренко Ю.М.
10Середа14.307«Сучасна українська літературна мова: морфологія»Колодяжна О.П.
11Середа15.308«Хімія в побуті»Шемигон К.П.
12Середа (через тиждень)15.3010«Країни Європи на політичній карті світу»Крамаренко Ю.М.
13Четвер14.306«Цікава математика»Коляда О.О.
14Четвер (через тиждень)15.308«Картографія»Крамаренко Ю.М.
15Четвер15.3011«Методи розв’язування задач з математики»Шаніна Л.В.
16П’ятниця14.308«Синтаксис простого та простого ускладненого речення»Кондратенко А.О.
17П’ятниця14.3010«Загальна географія»Крамаренко Ю.М.

Розклад консультацій

у групах 10-12-х класів із заочною формою навчання


Харківської районної ради Харківської областіі

на ІІ семестр 2018/2019 н.р.

Дні 10 Кабінет 11 Кабінет 12-а Кабінет
Понеділок 1. Зарубіжна література
2. Геометрія/Інформатика 3.Алгебра і початки аналізу 4. Іноз.мова (англ.)
Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня 1. Історія України
2. Зарубіжна література
3. Іноз.мова (англ.) 4.Всесвітня історія
Актова зала Актова зала Актова зала Актова зала 1.Українська мова
2. Іноз. мова (англ.)
3. Всесвітня історія 4.Зарубіжна література
Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека
Вівторок 1.Правознавство 2. Біологія 3.Хімія 4.Українська мова 5.Українська література
6. Художня культура/
Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня
Середа 1. Історія України
2. Всесвітня історія 3. Українська мова
4. Фізика
5. Географія
Учительська Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня 1.Алгебра і початки аналізу 2.Фізика 3.Геометрія/Інформатика 4.Українська мова
5. Художня культура/
Актова зала Актова зала Актова зала Актова зала Актова зала 1. Іноз.мова (англ.) 2.Інформатика 3. Історія України
4. Всесвітня історія
Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека
Четвер 1. Українська мова 2. Фізика 3.Українська література 4.Хімія 5.Біологія Актова зала Актова зала Актова зала Актова зала Актова зала
П’ятниця 0.Алгебра і початки аналізу 1.Геометрія 2.Фізика/Астрономія 3.Екологія 4.Українська мова Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека


у групах 10-12-х класів заочної форми навчанняРозклад факультативів

Мереф’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3

Харківської районної ради Харківської області

у І семестрі 2018/2019 навчального року

Дні Час проведення Клас Назва факультативу Прізвище викладача Місце проведення
Понеділок 13.25-14.10 12 Стилістика української мови Обозна Н.Є. Майстерня
Понеділок 17.55-18.40 10 Працюємо на множині цілих чисел Пальваль Н.М. Майстерня
Понеділок 17.55-18.40 11 Голодомор 1933-1943 рр. Тузко О.В. Бібліотека
Вівторок 18.50-19.35 /10 Історія Голокосту Тузко О.В. Майстерня
Середа 13.25-14.10 12 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Актова зала
Середа 17.55-18.40 /11 Практикум із синтаксису української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Середа 18.50-19.35 10 Стилістика української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Середа 18.50-19.35 11 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Майстерня
П’ятниця 17.55-18.40 12/ Практикум із синтаксису української мови Кондратенко А.О. Актова зала
П’ятниця 17.55-18.40 /12 Орфографічний практикум Кондратенко А.О. Актова зала
Кiлькiсть переглядiв: 646

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.