Розклад дзвінків

1 урок - 08.30-09.15

2 урок - 09.25-10.10

3 урок - 10.25-11.10

4 урок - 11.25-12.10

5 урок -12.20-13.05

6 урок - 13.15-14.00

7 урок - 14.10-14.55

Розклад уроків у І семестрі 2019/2020 н.р.

ПОНЕДІЛОК 1 клас 2 клас 3 клас 4-А клас 4-Б клас 5 клас
1 Я дослідж. світ 2 Я дослідж. світ 7 Фіз. культура с/з Укр. мова 1 Укр. мова 9 Укр. літ-ра 3
2 Муз. мистецтво а/з Іноз.мова(англ) 7,2 Укр. мова 6,10 Математика 1 Іноз.мова(англ 9 Укр. мова(І) Інформатика (ІІ) 3,8
3 Фіз. культура с/з Математика 7 Математика 6 Іноз.мова(англ) 1 Математика 9 Математика 3
4 Математика 2 Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ) 6,7 Природознав. 1 Фіз. культура с/з Укр. мова(І) Інформатика (ІІ) 3,8
5 Іноз.мова(англ) 2,1 Літ. читання 7 Природознав. 6 Фіз. культура с/з Літ. читання 9 Фіз. культура с/з
6 Інформатика (І) 8 Зарубіж. літ-ра 3
7
8
ВІВТОРОК 1 Я дослідж. світ 2 Я дослідж. світ 7 Рос. мова 6 Літ. читання 1 Іноз.мова(англ 9 Фіз. культура с/з
2 Математика 2 Математика 7 Укр. мова 6,10 Математика 1 Труд. навч. 9 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ) 3,4
3 Навч. грамоти 2 Укр. мова 7,9 Математика 6 Укр. мова 1 Фіз. культура с/з Математика 3
4 Навч. грамоти 2 Муз. мистецтво а/з Літ. читання 6 Рос. мова 1 Укр. мова 9 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ) 3,7
5 Іноз.мова(англ) 7,2 Труд. навч. 6 Фіз. культура с/з Математика 9 Осн. здоров’я 3
6 Інформатика (ІІ) 8 Труд. навч. 3,М
7 Труд. навч. 3,М
8
СЕРЕДА 1 Я дослідж. світ 2 Я дослідж. світ 7 Математика 6 Укр. мова 1 Укр. мова 9 Рос. мова 3
2 Математика 2 Математика 7 Укр. мова 6,9 Математика 1 Інформатик(ІІ) 8 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ) 3,4
3 Фіз. культура с/з Укр. мова 7,2 Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 6,8 Іноз.мова(англ) 1 Математика 9 Математика 3
4 Навч. грамоти 2 Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ.ІІ Інформатика(І) 6,8 Муз. мистецтво а/з Літ. читання 9 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ) 3,1
5 Іноз.мова(англ) 2,9 Літ. читання 7 Труд. навч. 1 Муз. мистецтв а/з Природознав. 3
6 Родин. фінанси 3
7
ЧЕТВЕР 1 Я дослідж. світ 2 Літ. читання 7 Літ. читання 6 Обр. мист. 1 Укр. мова 9 Укр. літ-ра 3
2 Навч. грамоти 2 Дизайн і технол. 7 Укр. мова 6,9 Укр. мова 1 Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ) 3,12
3 Навч. грамоти 2 Укр. мова 7,10 Осн. здоров’я 6 Літ. читання 1 Я у світі 9 Природознав. 3
4 Дизайн і технол 2 Математика 7 Фіз. культура с/з Природознав. 1 Рос. мова 9 Обр. мист. 3
5 2 Я у світі 6 Рос. мова 1 Обр. мист. 9 Фіз. культура с/з
6 Обр. мист. 6 Природознав. 9 Укр. мова (І)/ 3
7
8
П’ЯТНИЦЯ 1 Навч. грамоти 2 Я дослідж. світ 7 Фіз. культура с/з Математика 1 Осн. здоров’я 9 Рос. мова 3
2 Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 7,8 Рос. мова 6 Осн. здоров’я 1 Рос. мова 9 Зарубіж. літ-ра 3
3 Математика 2 Літ.чит/Укр.мова 7,2 Математика 6 Я у світі 1 Літ. читання 9 Математика 3
4 Обр. мист. 2 Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 7,8 Муз. мистецтво 6 Фіз. культура с/з Математика 9 Історія України 3
5 Навч. грамоти 2 Фіз. культура с/з Природознав. 6 Літ. читання 1 Природознав. 9 Муз. мистецтво 3
6 Обр. мист. 7 Літ. читання 6 Укр. мова (ІІ)/ Осн. вираз. чит. 3
7
6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
1 Укр. мова (І) Інформатика(ІІ) 4,8 Укр. літ-ра 12 Фіз. культура с/з Геометрія 5 Укр. літ-ра 11 Природн. науки Б
2 Географія 4 Укр. мова 12,Б Географія М Хімія 5 Математика 11 Фіз. культура с/з
3 Укр. мова (ІІ) Інформатика(І) 4,8 Муз. мист. а/з Укр. літ-ра 12 Всесв. історія 5 Природн. науки 11 Іноз.мова(англ.) 10
4 Математика 4 Географія 12 Хімія 9 Укр. мова 5, 10 Укр. мова 11 Історія Б
5 Укр. літ-ра 4 Алгебра 12 Алгебра 3 Географія 5 Інформатика/ Істор. голокосту 8/11 Укр. мова 10
6 Муз. мист. а/з Біологія 4 Харківщинознав 5 Фіз. культура с/з Укр. літ-ра 10
7 Харківщинознав 10 Фіз. культура с/з Геогр/країни Євр 11 Інформатика 8
8 Інформатика(І) 8
1 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ.ІІ) 4, Геометрія 12 Укр. мова 8 Фізика 5 Природн. науки 11 Історія 10
2 Фіз. культура с/з Рос. мова 12 Біологія 10 Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 5,8 Математика 11 Укр. мова Б
3 Укр. мова (ІІ) Іноз.мова(англ.І) 4, Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 12,8 Геометрія 10 Історія України 5 Укр. мова 11 Історія М
4 Математика 4 Біологія 12 Зарубіж. літ-ра 10 Іноз.мова(англ.ІІ) Інформатика(І) 5,8 Фіз. культура с/з Укр. літ-ра Б
5 Біологія 4 Іноз.мова(англ.ІІ) Інформатика(І) 12,8 Фізика 10 Алгебра 5 Укр. літ-ра 11 Фіз. культура с/з
6 Історія України 4 Укр. мова/Хімія 12 Осн. здоров’я 5 Фіз. культура с/з Іноз.мова(англ.) 11 Іноз.мова(англ.) 10
7 Осн. здоров’я 12 Фіз. культура с/з Хімія 5 Історія 11 Географія Укр. 10
8 Інформатика(ІІ) 8 Труд. навч. М
1 Укр. мова(І) Іноз.мова(англ.ІІ) 4,10 Алгебра 12 Всесв. історія 8 Фізика 5 Природн. науки 11 Історія/ Історія голокосту Б
2 Фіз. культура с/з Укр. мова 12,4 Іноз.мова(англ.) 10 Осн.правознавства 5 Математика 11 Природн. науки Б
3 Рос. мова 4 Хімія 12 Історія України 8 Укр. мова 5,10 Укр. мова 11 Історія Б
4 Математика 4 Зарубіж. літ-ра 12 Хімія 10 Рос. мова 5 Укр. літ-ра 11 Укр. літ-ра Б
5 Зарубіж. літ-ра 4 Фізика 12 Укр. літ-ра 8 Геометрія 5 Історія 11 Укр. мова 10
6 Укр. мова(ІІ) Іноз.мова(англ.І) 4,12 Фіз. культура с/з Геометрія 8 Біологія 5 Громад. освіта 11 Математика 10
7 Історія України 12 Інформатика(І) 8 Зарубіж. літ-ра 5 Географія 11 Метод.розв.задач 10
8
1 Труд. навч. 4,М Іноз.мова(англ.) 12,8 Фіз. культура с/з Укр. літ-ра 5 Природн. науки 11 Математика 10
2 Укр. літ-ра 4 Фіз. культура с/з Фізика 8 Історія України 5 Математика 11 Природн. науки 10
3 Всесв. історія 4 Геометрія 12 Іноз.мова(англ.) Б Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 5,8 Фіз. культура 11 Укр. мова М
4 Рос. мова 4 Укр. літ-ра 12 Географія 8 Алгебра 5 Укр. мова 11 Фіз. культура с/з
5 Зарубіж. літ-ра 4 Труд. навч. 12,М Рос. мова 11 Іноз.мова(англ.І) Інформатика(ІІ) 5,8 Укр. літ-ра с/з Укр. літ-ра 10
6 Укр. мова(І) / Осн.виразн.чит 4 Фізика 12 Труд. навч. М Осн. здоров’я 5 Зарубіж. літ-ра 11 Технології 8
7 Осн. здоров’я 4 Обр. мист. 12 Інформатика(ІІ) 8 Фіз. культура с/з Захист Вітчизни М Технології/інформ. 10
8 Захист Вітчизн/ М
технології
1 Географія 4 Всесв. історія 12 Рос. мова 10 Фізика 5 Інформатика 8 Географія Укр. Б
2 Біологія 4 Зарубіж. літ-ра 12 Укр. мова 10 Мистецтво 5 Метод.роз.задач 11 Природн. науки Б
3 Обр. мист. 4 Фіз. культура с/з Алгебра 12 Рос. мова 5 Іноз.мова(англ.) 11 Історія 10
4 Математика 4 Біологія 12 Мистецтво 10 Зарубіж. літ-ра 5 Історія 11 Зарубіж. літ-ра Б
5 Труд. навч. 4,М Рос. мова 12 Історія України 8 Укр. літ-ра 5 Громад. освіта 11 Математика 10
6 Фіз. культура с/з Географія 12 Зарубіж. літ-ра 8 Біологія 5 Стиліст.укр.мови 11 Захист Вітчизни М
7 Укр. мова(ІІ) / 4 Технології 11 Захист Вітчизн/ М
8

Розклад факультативів у І семестрі 2019/2020 навчального року

№ з/п День проведення факультативу Час початку факуль-тативу Клас, у якому прово- диться факуль-татив Назва факультативу К-ть годин П І Б вчителя, який веде факультатив
1 Понеділок 14.30 5 Уроки з охорони довкілля 1 Шемигон К.П.
2 Понеділок 14.30 6 «Розвиток мовлення» 1 Кондратенко А.О.
3 Понеділок 13.35 7 «Рівний – рівному» 2 Усіченко С.С.
4 Понеділок 15.30 11 «Стилістика української мови» 1 Обозна Н.Є
5 Вівторок 14.30 6 «Фінансово грамотний споживач» 1 Дейнеко О.М.
6 Вівторок 15.30 10 «Досліджуємо історію України» 1 Тузко О.В.
7 Вівторок (через тиждень) 15.30 11 Політична географія світу 1 Крамаренко Ю.М.
8 Середа (через тиждень) 15.30 9 «Розв’язування географічних задач» 1 Крамаренко Ю.М.
9 Середа 14.30 6 Уроки з охорони довкілля 1 Шемигон К.П.
10 Середа (через тиждень) 15.30 9 Індивідуальні та групові заняття з математики 1 Коляда О.О.
11 Середа 15.30 10 Голодомор 1932-1933 рр. в Україні. Історія уроки на майбутнє 1 Тузко О.В.
12 Середа 15.30 11 Зарубіжні письменники та Україна 1 Сотнікова Т.О.
13 Четвер (через тиждень) 15.30 8 Картографія 1 Крамаренко Ю.М.
14 Четвер (через тиждень) 15.30 11 Орфографічний практикум 1 Обозна Н.Є
15 Четвер (через тиждень) 15.30 11 Практикум із синтаксису української мови 1 Обозна Н.Є
16 П’ятниця 14.30 7 Фінансова культура 1 Крамаренко Ю.М.
17 П’ятниця 14.30 8 «Рівний – рівному» 2 Усіченко С.С.

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ
у групах 10-12-х класів заочної форми навчання

Дні 10 Кабінет 11 Кабінет 12 Кабінет
Понеділок 1. Історія України 2 .Всесвітня історія 3. Хімія 4. Географія 5. Біологія і екологія Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека 0. Математика/ 1.Математика 2. Біологія 3. Історія України 4.Всесвітня історія Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня
Вівторок 1. Математика 2. Математика /Мистецтво 3. Українська мова 4. Громадянська освіта 5.Українська література Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека
Середа 1.Хімія 2.Фізика 3. Іноз.мова (англ.) 4.Українська мова 5. Українська література 6.Інформатика Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня Майстерня 1. Алгебра і початки аналізу 2. Українська мова 3. Фізика/Астрономія 4. Іноз. мова (англ.) 5. Екологія 3 3 3 3 3
Четвер 1. Фізика і астрономія 2. Українська мова 3. Іноз.мова (англ.) 4. Зарубіжна література. 5. Інформатика/ Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека Бібліотека 1. Зарубіжна література 2. Фізика 3. Географія 4. Українська мова 5.Мистецтво/ Актова зала Актова зала Майстерня Майстерня Майстерня 1. Іноз.мова (англ.) 2. Зарубіжна література 3. Українська мова 4. Українська література 3 3 3 3
П’ятниця 1. Історія України 2.Всесвітня історія 3. Геометрія 4.Інформатика 3 3 3 3

Розклад факультативів
у групах 10-12-х класів
заочної форми навчання

Дні Час проведення Клас Назва факультативу Прізвище викладача Місце проведення
Понеділок 17.55-18.40 11 Голодомор 1933-1943 рр.в Україні: Історія. Уроки на майбутнє Тузко О.В. Майстерня
Понеділок 18.50-19.35 10 Стилістика української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Вівторок(2 і 4 тиждень) 18.50-19.35 /10 Досліджуємо історію України Тузко О.В. Бібліотека
Четвер 13.25-14.10 10 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Учительська
Четвер (2 і 4 тиждень) 17.55-18.40 /11 Практикум із синтаксису української мови Кондратенко А.О. Актова зала
Четвер (1 і 3 тиждень) 17.55-18.40 12/ Практикум із синтаксису української мови Кондратенко А.О. Кабінет № 3
Четвер (2 і 4 тиждень) 17.55-18.40 /12 Орфографічний практикум Обозна Н.Є. Кабінет № 3
Четвер 18.50-19.35 11 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Актова зала
Четвер 18.50-19.35 12 Стилістика української мови Кондратенко А.О. Кабінет № 3
П’ятниця 17.55-18.40 12 Голодомор 1933-1943 рр.в Україні: Історія. Уроки на майбутнє Тузко О.В. Актова зала
П’ятниця 18.50-19.35 12 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Кабінет № 3

Кiлькiсть переглядiв: 1171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.