Для зарахування до 1-го класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком. До такої заяви обов’язково має бути додано:

  • копію свідоцтва про народження дитини (під час подання подається пред’являється оригінал відповідного документа)
  • оригінал або копія медичної довідки №086-1/о.

Для першочергового зарахування дитини в перший клас за місцем проживання підтвердити місце проживання можна не тільки реєстрацією, а й низкою інших документів:

· - паспорт громадянина України одного з батьків дитини чи законних представників;

· - довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників;

· - довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

· - документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;

· - рішення суду про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

· - документ, що засвідчує право користування житлом, укладений між фізичними особами чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

· - довідка про проходження служби у військовій частині;

· - акт обстеження умов проживання.

Дату початку прийому документів для зарахування в перший клас визначають місцеві органи самоврядування, кінцева дата подання документів єдина для всіх – 31 травня.

· Якщо на 31 травня кількість поданих заяв перевищує кількість місць, то до 1 червня зараховуються діти: місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене; які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти; які є дітьми працівників цього закладу освіти; які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).

· До 15 червня зараховуються всі інші діти за результатами жеребкування. Воно проводиться з 5 до 10 червня та є публічним.

· З 1 до 15 червня заяви про зарахування не приймаються. Але після 15 червня є можливість подати заяви на вільні місця.

· Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або зарахування не є обов’язковою, не може бути умовою зарахування і цього не можуть вимагати у закладі освіти.

/Files/images/Адміністрація/перший клас.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 521

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.