Робота гуртків, секцій, факультативів на 2017-2018 н.р.

Графік роботи гуртків
Назва гурткаКласКількість учнівКерівникПеріодичність
1Літературна студія8-1114Кондратенко А.О.2,4 середа місяця
15.00 год
2Математичний106Пальваль Н.М.2, 4 п'ятниця місяця
13.30 год
3Знавці англійської мови105Закривидорога І.В.2,4 середа місяця
14.20 год
4Драматичний та виразного читання420Гузь А.П.1, 3 четвер місяця
13.30 год
5"Байт"7-910Луценко Л.М.2 середа місяця
14.30 год
6"Юний хімік"9-1010Кайдашова В.Г.2, 4 п'ятниця місяця
15.00 год
7Спортивна секція з волейболу8-1132Головіна З.М.Щоденно
7.00 год

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • залучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Розклад факультативів на ІІ семестр 2017-2018 року

№ з/п День проведення факультативу Час початку факуль-тативу Клас, у якому прово- диться факуль-татив Назва факультативу № кабі- нету П І Б вчителя, який веде факультатив
1 Понеділок 14.30 5 «Математичний калейдоскоп» 12 Коляда О.О.
2 Понеділок 14.30 6 «Казка як епічний жанр» 2 Галіченко Н.М.
3 Понеділок 15.30 7 «Сторінками дитячої літератури» 5 Кондратенко А.О.
4 Понеділок 15.30 10 «Методи розв’язування задач з математики» 7 Шаніна Л.В.
5 Понеділок 15.30 11 «Методи розв’язування задач з математики» 10 Коляда О.О.
6 Вівторок 15.30 10 «Працюємо на множині цілих чисел» 7 Шаніна Л.В.
7 Вівторок 14.30 10 «Стилістика української мови» 7 Галіченко Н.М.
8 Середа 14.30 6 «Цікава математика» 12 Луценко Л.М.
9 Середа 15.30 7 «Сучасна українська літературна мова: морфологія» 7 Кондратенко А.О.
10 Середа 14.30 11 «Стилістика української мови» 10 Галіченко Н.М.
11 Середа 15.30 10 «Загальна географія» 7 Дейнеко О.М.
12 Середа (через тиждень) 15.30 11 «Історія Голокосту» 10 Тузко О.В.
13 Середа (через тиждень) 15.30 11 «Основи генетики людини» 10 Крамаренко Ю.М.
14 Середа 15.30 8 Креслення 2 Дейнеко О.М.
15 Четвер 14.30 5 «Орфографічний практикум з української мови» 12 Обозна Н.Є.
16 Четвер 14.30 7 «Вибрані питання з алгебри» 5 Коляда О.О.
17 Четвер 15.30 8 «Хімія в побуті» 2 Кайдашова В.Г.
18 Четвер 15.30 10 «Досліджуємо історію України» 7 Тузко О.В.
19 Четвер (через тиждень) 15.30 9 Індивідуальні заняття з української мови 11 Кондратенко А.О.
20 Четвер (через тиждень) 15.30 9 Індивідуальні заняття з математики 11 Коляда О.О
21 П’ятниця 13.35 6 «Розвиток мовлення» 5 Янчук В.Г.

Розклад факультативів у групах класів із заочною формою навчання

Дні Час проведення Клас Назва факультативу Прізвище викладача Місце проведення
Понеділок 13.25-14.10 10 Працюємо на множині цілих чисел Шаніна Л.В. Майстерня
Понеділок 17.55-18.40 10/ Історія Голокосту Тузко О.В. Майстерня
Вівторок 13.25-14.10 12-А Стилістика української мови Обозна Н.Є. Бібліотека
Вівторок 13.25-14.10 12-Б Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Майстерня
Вівторок 17.55-18.40 12-Б Українське відродження у ХХ столітті Тулупова Н.Ю. Бібліотека
Вівторок 18.50-19.35 11 Методи розв’язування задач з математики Шаніна Л.В. № 12
Вівторок18.50-19.35 12-А Стилістика української мови Колодяжна О.П. Майстерня
Середа 13.25-14.10 12-Б Стилістика української мови Обозна Н.Є. Бібліотека
Четвер 13.25-14.10 12-Б Стилістика української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Четвер 13.25-14.10 12-А Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Майстерня
Четвер 17.55-18.40 12-А Українське відродження у ХХ столітті Тулупова Н.Ю. Майстерня
П’ятниця 13.25-14.10 10 Стилістика української мови Кондратенко А.О. Актова зала
П’ятниця 17.00-17.45 /11 Історія Голокосту Тулупова Н.Ю. № 5
П’ятниця 17.55-18.40 11 Стилістика української мови Обозна Н.Є. № 5
Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.