Робота гуртків, секцій, факультативів на 2018-2019 н.р.

Робота театрального гуртка "ART-message" (керівник- Галіченко Євгенія Вікторівна)

Понеділок Вівторок Середа ЧетверП'ятниця
Середня група 14.00-15.30 Молодша група 13.10-14.40 Молодша група 13.10-14.40 Середня група 15.00-16.30 Молодша група 13.10-14.40
Старша група 15.40-17.10 Середня група 14.50-16.20 Старша група 15.00-16.30 Старша група 15.00-16.30
Графік роботи предметних гуртків
Назва гурткаКласКількість учнівКерівникПеріодичність
1Літературна студія8-1114Колодяжна О.П.2,4 середа місяця
15.00 год
2Математичний116Шаніна Л.В.2, 4 п'ятниця місяця
13.30 год
3Знавці англійської мови105Закривидорога І.В.2,4 середа місяця
14.20 год
4Драматичний та виразного читання420Чала Н.М.1, 3 четвер місяця
13.30 год
5"Байт"7-910Луценко Л.М.2 середа місяця
14.30 год
6"Юний хімік"9-1010Кайдашова В.Г.2, 4 п'ятниця місяця
15.00 год
7Спортивна секція з волейболу8-1132Головіна З.М.Щоденно
7.00 год

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • залучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Розклад факультативів на І семестр 2018-2019 року

/Files/images/2018_2019/денна ф.png

№ з/п День проведення факультативу Час початку факуль-тативу Клас, у якому прово- диться факуль-татив Назва факультативу № кабі- нету П І Б вчителя, який веде факультатив
1 Понеділок 14.30 5 «Математичний калейдоскоп» 12 Коляда О.О.
2 Понеділок 14.30 7 «Вибрані питання з алгебри» 2 Луценко Л.М.
3 Понеділок 15.30 7 «Фінансова культура» 5 Крамаренко Ю.М.
4 Понеділок 15.30 10 «Голодомор 1932-1933 рр в Україні: історія, уроки на майбутнє» 7 Тузко О.В.
5 Вівторок 14.30 6 «Розвиток мовлення» 10 Кондратенко А.О.
6 Вівторок (через тиждень) 15.30 9 «Цікава орфографія» 7 Галіченко Н.М.
7 Вівторок (через тиждень) 15.30 9 «Розв'язування географічних задач» 7 Крамаренко Ю.М.
8 Вівторок 15.30 10 «Мій екологічний вибір» 12 Шемигон К.П.
9 Вівторок (через тиждень) 15.30 11 «Країни Європи на політичній карті світу» 7 Крамаренко Ю.М.
10 Середа 15.30 8 «Хімія в побуті» 10 Шемигон К.П.
11 Середа (через тиждень) 15.30 10 «Країни Європи на політичній карті світу» 7 Крамаренко Ю.М.
12 Середа 15.30 11 «Стилістика української мови» 10 Галіченко Н.М.
13 Четвер 14.30 6 «Цікава математика» 10 Коляда О.О.
14 Четвер (через тиждень) 15.30 8 Картографія5Крамаренко Ю.М.
15 Четвер 15.30 11 «Методи розв'язування задач з математики» 12 Шаніна Л.В.
16 П'ятниця 14.30 8 «Синтаксис простого та простого ускладненого речення» 5 Кондратенко А.О.
17 П'ятниця 14.30 10 «Загальна географія» 2 Крамаренко Ю.М.
18 П'ятниця 15.30 7 «Сучасна українська літературна мова: морфологія» 7 Колодяжна О.П.

Розклад факультативів у групах класів із заочною формою навчання

/Files/images/2018_2019/заочна ф.jpg

Дні Час проведення Клас Назва факультативу Прізвище викладача Місце проведення
Понеділок 13.25-14.10 12 Стилістика української мови Обозна Н.Є. Майстерня
Понеділок 17.55-18.40 10 Працюємо на множині цілих чисел Пальваль Н.М. Майстерня
Понеділок 17.55-18.40 11 Голодомор 1933-1943 рр.в Україні: Історія. Уроки на майбутнє Тузко О.В. Бібліотека
Вівторок 18.50-19.35 /10 Історія Голокосту Тузко О.В. Майстерня
Середа 13.25-14.10 12 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Актова зала
Середа 17.55-18.40 12 Голодомор 1933-1943 рр.в Україні: Історія. Уроки на майбутнє Тузко О.В. Майстерня
Середа 17.55-18.40 /11 Практикум із синтаксису української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Середа 18.50-19.35 10 Стилістика української мови Колодяжна О.П. Бібліотека
Середа 18.50-19.35 11 Методи розв’язування задач з математики Пальваль Н.М. Майстерня
П’ятниця 17.55-18.40 12/ Практикум із синтаксису української мови Кондратенко А.О. Актова зала
П’ятниця 17.55-18.40 /12 Орфографічний практикум Кондратенко А.О. Актова зала
Кiлькiсть переглядiв: 369

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.