Повернутися до звичайного режиму

Відповідно до рішення педагогічної ради Мереф'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Харківської районної ради Харківської області від 26.05.2017 року, протокол № 4, перевести учнів школи до наступних класів:

1. Перевести наступних учнів 1-А класу до 2-А класу:

1 Бурлуцьку Ангеліну Миколаївну;
2 Гавриленка Євгенія Вадимовича;
3 Гаркушу Крістіну Юріївну;
4 Граура Олександра Андрійовича;
5 Демченка Андрія Дмитровича;
6 Череповського Григорія Михайловича;
7 Єрпульову Марію Максимівну;
8 Завалєй Ілону Іванівну;
9 Карамушку Анатолія Миколайовича;
10 Корсунович Раїсу Петрівну;
11 Лініченко Мілану Євгенівну
12 Макогона Ярослава Сергійовича;
13 Манюхіна Назара Дмитровича;
14 Надворну Стефанію Олександрівну;
15 Несвітайло Поліну Максимівну;
16 Плетньову Ул’яну Сергіївну;
17 Романенко Арєану Артурівну;
18 Салова Матвія Васильовича;
19 Сердюченка Арсена Арсеновича;
20 Сердюченка Ахмета Дельовича;
21 Сердюченко Марину Арсенівну;
22 Сіроклин Олександру Олександрівну;
23 Скрипченка Рената Миколайовича.

2. Перевести наступних учнів 1-Б класу до 2-Б класу:

1 Буштаренко Сабіну Богданівну;
2 Гавриленка Аврама Миколайовича;
3 Гордієнка Дмитра Олександровича;
4 Гурського Давида Вікторовича;
5 Дядченка Максима Станіславовича;
6 Квятковську Луісіту Русланівну;
7 Квятковську Ніколь Русланівну;
8 Ковтун Дарину Юріївну;
9 Колєсникову Поліну Миколаївну;
10 Коляду Майю Віталіївну;
11 Костиліна Тимофія Володимировича;
12 Містеревич Рубіну Іванівну;
13 Редька Максима Андрійовича;
14 Редько Софію Андріївну;
15 Сторожук Дар’ю Віталіївну;
16 Угневу Ганну Ігорівну;
17 Цурікову Вікторію Сергіївну;
18 Чудновець Олександру Олександрівну;
19 Бакусову Лілію Володимирівну.

3. Перевести наступних учнів 2 класу до 3 класу:

1 Бабінцева Тимофія Олексійовича;
2 Бірюкову Аніту Олександрівну;
3 Гнирю Діану Вадимівну;
4 Гордієнка Данила Олександровича;
5 Демченко Анастасію Андріївну;
6 Дроздецьку Карину Костянтинівну;
7 Загоруйка Данила Андрійовича;
8 Ільченко Діану Янівну;
9 Картохіна Данііла Олександровича;
10 Гуліват Анну Олексіївну;
11 Косенка Данііла Олександровича;
12 Крамаренко Анастасію Миколаївну;
13 Митюк Камілу Андріївну;
14 Попадченка Дмитра Михайловича;
15 Ревенко Єлізавету Юріївну;
16 Ревуцького Романа Олександровича;
17 Русанову Аделіну Рустамівну;
18 Сазонова Нікіту Сергійовича;
19 Смирнову Сніжану Андріївну;
20 Тимченка Станіслава Вікторовича;
21 Туровську Єлизавету Юріївну;
22 Фасольник Аліну Петрівну;
23 Черкашину Анастасію Олексіївну;
24 Шаніна Нікіту Сергійовича;
25 Шейка Владислава Олексійовича;
26 Шпуруку Вікторію Миколаївну;
27 Філінюк Вікторію Віталіївну;
28 Хлімоненко Неллю Денисівну;
29 Євтушенко Евеліну Сергіївну;
30 Чох Вікторію Павлівну;
31
32
33
34
35
Cковпень Едуарда Олександровича;
Імагаджиєву Аміну Заурівну;
Макулу Аврору Валеріївну;
Сипко Таісію Артемівну;
Тельнову Дар’ю Віталіївну.

4 Перевести наступних учнів 3 класу до 4 класу:

1 Лебедєва Миколу Миколайовича;
2 Блищик Аліну Анатоліївну;
3 Бушеву Дарину Олександрівну;
4 Ганзюк Кіру Романівну;
5 Даниленка Івана Сергійовича;
6 Дядченка Данила Станіславовича;
7 Дядченко Діану Олександрівну;
8 Завгородько Дмитра Олеговича;
9 Кобець Надію Олександрівну;
10 Корсунович Нелю Іванівну;
11 Кот Дар’ю Олександрівну;
12 Лагошу Кирила Миколайовича;
13 Логвінова Єгора Володимировича;
14 Ніколаєнка Івана Івановича;
15 Порядинську Любов Рустамівну;
16 Порядинського Миколу Олександровича;
17 Редько Карину Сергіївну;
18 Світличного Дениса Юрійовича;
19 Скрипченка Саміра Рустамовича;
20 Степаненка Дениса Віталійовича;
21 Стовбир Анастасію Андріівну;
22 Усіченка Захара Романовича;
23 Чалу Софію Сергіївну;
24 Цурікову Ірину Сергіівну;
25 Шемигона Іллю Володимировича;
26 Щит Анастасію Олександрівну;
27 Гурську Еліну Вікторівну;
28 Буштаренка Назара Руслановича;
29 Буштаренко Ангеліну Олександрівну;
30 Михайлову Кристину Юріївну;
31 Мірошник Кристину Миколаївну;
32 Конкіну Мілану Михайлівну;
33 Москаленко Анастасію Олександрівну;
34 Бондаренко Анастасію Сергіївну.

5. Перевести наступних учнів 4-го класу до 5-го класу:

1 Байдікова Владислава Олександровича;
2 Бондаренко Артема Ігоровича;
3 Бондаренко Максима Олексійовича;
4 Іващенко Мілу Дмитрівну;
5 Ковтуна Тимофія Юрійовича;
6 Костирко Валерію Олександрівну;
7 Левенцова Руслана Владиславовича;
8 Череповського Авраама Федоровича;
9 Петрова Івана Вадимовича;
10 Радіченка Данііла Олексійовича;
11 Строгого Кіріла Романовича;
12 Тіщенка Марата Миколайовича;
13 Ткаченка Андрія Геннадійовича;
14 Харину Сергія Сергійовича;
15 Хлімоненко Лідію Денисівну;
16 Сковпень Дар’ю Олександрівну;
17 Сирицю Ренату Сергіївну;
18 Буштаренка Миколу Богдановича;
19 Волошина Богдана Олександровича;
20 Волошину Владу Сергіївну;
21 Гордієнко Евеліну Олександрівну;
22 Гордієнко Агнесу Олександрівну;
23 Даценка Андрія Сергійовича;
24 Кривошея Руслана Олеговича;
25 Іванову Марію Олександрівну;
26 Нестеренка Матвія Богдановича;
27 Філінюка Олександра Віталійовича;
28 Шаповалову Вероніку Ігорівну;
29 Бірюкова Артема Денисовича;
30 Фоменко Альбіну Костянтинівну;
31 Буштаренко Маргариту Рустамівну;
32 Костиліну Маргариту Володимирівну.

6. Перевести наступних учнів 5-го класу до 6-го класу:

1 Буброва Назара Миколайовича;
2 Завалєй Рината Івановича;
3 Юрову Карину Олексіївну;
4 Скрипченка Жана Рустамовича;
5 Котову Ангеліну Дмитрівну;
6 Зінченко Софію Віталіївну;
7 Василенка Владислава Віталійовича;
8 Бугуна Ярослава Сергійовича;
9 Гурського Данила Вікторовича;
10 Бобришева Артема Олександровича;
11 Лапєєва Ярослава Андрійовича;
12 Костиліна Марка Володимировича;
13 Туболець Катерину Володимирівну;
14 Філінюк Надію Віталіївну;
15 16 Дементєєнка Олега Сергійовича; Конкіна Авеля Михайловича.

7. Перевести наступних учнів 6-го класу до 7-го класу:

1 Дем’яненка Дмитра Владиславовича;
2 Погорелую Ольга Сергіївну;
3 Сизон Анастасію Русланівну;
4 Мартинову Сабіну Вячеславівну;
5 Панасенко Альону Вікторівну;
6 Дейнека Дениса Євгенійовича;
7 Кобозеву Вікторію Сергіївну;
8 Петрову Марію Вадимівну;
9 Ротач Владиславу Вадимівну;
10 Поляк Поліну Вячеславівну;
11 Буброва Арсена Миколайовича;
12 Єна Євгенія Анатолійовича;
13 Глухова Вячеслава Анатолійовича;
14 Курочку Стеллу Русланівну;
15 Демченко Владислава Сергійовича;
16 Лисенко Артема Андрійовича;
17 Глазунова Дмитра Віталійовича;
18 Золотарьова Петра Івановича;
19 Гордієнка Владислава Олександровича;
20 Русанова Ріната Рустамовича;
21 Кравченка Руслана Ілліча;
22 Андрющенка Богдана Сергійовича;
23 Букреєву Анастасію Сергіївну;
24 Абубакірову Заміру Валіївну;
25 Хлімоненко Світлану Денисівну;
26 Парамошину Дар’ю Сергіївну;
27 Дядченка Богдана Євгенійовича;
28 Писаренко Діану Ігорівну;
29 Митюк Заріну Андріївну.

8. Перевести наступних учнів 7-го класу до 8-го класу:

1.Артемасову Діану Сергіївну;

2.Барабаш Вадима Євгеновича;

3.Болобана Руслана Юрійовича;

4.Донець Євгена Віталійовича;

5.Донець Юрія Віталійовича;

6.Косінову Анастасію Михайлівну;

7.Кононихіну Альону Сергіївну;

8.Цурікова Святослава Євгенійовича;

9.Крамаренко Альону Миколаївну;

10.Конкіну Еллу Михайлівну;

11.Лагошу Максима Миколайовича;

12.Оберемок Сергія Сергійовича;

13.Сабельника Олексія Михайловича;

14.Редько Руслана Сергійовича;

15. Тарасова Ігоря Дмитровича;

16.Руденка Кирила Тимофійовича;

17.Салова Михайла Васильовича;

18.Сайко Софію Артурівну

19.Сердюченка Авраама Романовича;

20.Харківськог Іллю Юрійовича;

21.Шаніну Софію Сергіївну;

22.Шейка Віталія Олексійовича;

23.Янчука Дмитра Вікторовича;

24.Погорілову Вікторію Вадимівну;

25.Дібровенко Мілану Леонідівну;

26.Череватенко Діану Русланівну;

27. Іванова Віктора Миколайовича;

28.Сковпня Тимофія Олександровича;

29.Філінюк Емілію Віталіївну;

30.Михайлову Дар’ю Михайлівну.

9. Перевести наступних учнів 8-го класу до 9-го класу:

1. Бамбулу Германа Сергійовича;

2. Михайлову Ольгу Юріївну;

3. Череповського Мілорада Яновича;

4. Фролову Емілію Володимирівну;

5. Матусевич Діану Миколаївну;

6. Буштаренка Григорія Петровича;

7. Турганову Дарю Сергіївну;

8. Філінюк Анну Віталіївну;

9. Пономаренко Наталію Григорівну;

10.Андрієць Маргариту Олександрівну;

11.Нікітіна Михайла Васильовича;

12. Юренка Назара Богдановича.

10. Перевести наступних учнів 10-го класу до 11-го класу:

1 Габінет Катерину Юріївну;
2 Іванова Валерія Руслановича;
3 Кривицького Михайла Валерійовича;
4 Вежичаніна Тимофія Борисовича;
5 Старіченка Юрія Олексійовича;
6 Сковпень Олексія Вікторовича;
7 Тищенка Рената Рустамовича;
8 Удовіченко Анну Михайлівну;
9 Щербакову Евеліну Василівну;
10 Філінюк Юлію Віталіївну;
11 Хоробрих Артема Андрійовича;
12 13 Тіщенка Раджа Івановича; Євтушенка Володимира Сергійовича.

9

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.