Відповідно до рішення педагогічної ради № 8 від 24.05.2019 року

Денна форма навчання:

1. Перевести наступних учнів 1-го класу до 2-го класу:

1 Бабінцеву Карину Олексіївну;
2 Беззубенкову Діану Сергіївну;
3 Бугуна Олексія Сергійовича;
4 Буряковську Дар’ю Олексіївну;
5 Волкова Давида Руслановича;
6 Войтюка Микиту Олексійовича;
7 Гайворонську Віталіну Олександрівну;
8 Дрожжу Дар’ю Сергіївну;
9 Гриненка Віталія Богдановича;
10 Чудновця Іллю Олександровича
11 Зінченко Евангеліну Віталіївну;
12 Зубченко Єлизавету Владиславівну;
13 Калітенка Дмитра Олексійовича;
14 Котова Артема Ігоровича;
15 Лапенко Сабіну Петрівну;
16 Оберемка Євгенія Сергійовича;
17 Павловець Аліну Віталіївну;
18 Паніченка Данила Андрійовича;
19 Петренка Євгенія Івановича;
20 Петренка Кіріла Костянтиновича;
21 Пічкура Іллю Анатолійовича;
22 Пятидверного Євгена Володимировича;
23 Сітало Микиту Костянтиновича;
24 Сіроклин Ксенію Олександрівну;
25 Строгого Дмитра Романовича;
26 Тищенко Тетяну Миколаївну;
27 Філінюк Карину Віталіївну;
28 Бамбулу Дмитра Сергійовича;
29 Ніколаєнко Тамару Іванівну;
30 Курочку Миколу Руслановича;
31 Цибуленко Марію Василівну;
32 Сердюченка Алана Романовича;

2. Перевести наступних учнів 2-го класу до 3-го класу:

1 Болобан Анну Юріївну;
2 Бут Дениса Володимировича;
3 Бут Вячеслава Володимировича;
4 Бендака Олександра Ігоровича;
5 Буштаренко Ілону Богданівну;
6 Ніколаєнка Армена Миколайовича;
7 Дяченка Дениса Юрійовича;
8 Ніколаєнко Надію Миколаївну;
9 Карамушку Марію Станіславівну;
10 Конєва Нікіту Сергійовича;
11 Лапенка Давіда Петровича;
12 Медведеву Анну Олексіївну;
13 Москаленка Дмитра Олександровича;
14 Базарненка Давида Тахіровича;
15 Порядинську Олену Олександрівну;
16 Порядинського Рустама Рустамовича;
17 Поляк Неонілу Вячеславівну;
18 Тищенка Марка Миколайовича;
19 Сук Максима Ігоровича;
20 Семененка Андрія Володимировича;
21 Семеніщева Ратміра Янушовича;
22 Сову Кирила Янушовича;
23 Старіченко Анну Романівну;
24 Сковпня Віталія Олександровича;
25 Трояна Олександра Максимовича;
26 Конкіну Аніту Михайлівну;
27 Крупченко Ангеліну Ігорівну;
28 Чатха Жасмін Каур;
29 Шаніну Марію Сергіївну;
30 Шпука Євгенію Миколаївну;
31 Фурманова Віталія Георгійовича;
32 Юрченко Ангеліну Леонідівну;
33 Чох Діану Павлівну;
34 35 Молокова Саіда Миколайовича; Чумарьова Микиту Віталійовича.

3. Перевести наступних учнів 3А-го класу до 4А-го класу:

1 Бурлуцьку Ангеліну Миколаївну;
2 Гавриленка Євгенія Вадимовича;
3 Гаркушу Крістіну Юріївну;
4 Граура Олександра Андрійовича;
5 Демченка Андрія Дмитровича;
6 Єрпульову Марію Максимівну;
7 Завалєй Ілону Іванівну;
8 Карамушку Анатолія Миколайовича;
9 Корсунович Раїсу Петрівну;
10 Лініченко Мілану Євгенівну;
11 Макогона Ярослава Сергійовича;
12 Юрченко Стеллу Миколаївну;
13 Надворну Стефанію Олександрівну;
14 Несвітайло Поліну Максимівну;
15 Плетньову Ул’яну Сергіївну;
16 Романенко Арєану Артурівну;
17 Салова Матвія Васильовича;
18 Сердюченка Арсена Арсеновича;
19 Сердюченко Марину Арсенівну;
20 Сіроклин Олександру Олександрівну;
21 Скрипченка Рената Миколайовича.

4. Перевести наступних учнів 3Б-го класу до 4Б-го класу:

1 Бакусову Лілію Володимирівну;
2 Гавриленка Аврама Миколайовича;
3 Гордієнка Дмитра Олександровича;
4 Гурського Давида Вікторовича;
5 Дядченка Максима Станіславовича;
6 Квятковську Луісіту Русланівну;
7 Квятковську Ніколь Русланівну;
8 Ковтун Дарину Юріївну;
9 Костиліна Тимофія Володимировича;
10 Редька Максима Андрійовича;
11 Редько Софію Андріївну;
12 Хворостенко Камілу Олександрівну;
13 Сторожук Дар’ю Віталіївну;
14 Угневу Ганну Ігорівну;
15 Секніна Святослава Олексійовича;
16 Сердюченка Ахмета Дельовича;
17
18
Старченка Павла Романовича;
Череповського Григорія Михайловича.

5. Перевести наступних учнів 4-го класу до 5-го класу:

1 Бабінцева Тимофія Олексійовича;
2 Бірюкову Аніту Олександрівну;
3 Гнирю Діану Вадимівну;
4 Гордієнка Данила Олександровича;
5 Демченко Анастасію Андріївну;
6 Дроздецьку Карину Костянтинівну;
7 Загоруйка Данила Андрійовича;
8 Гапіч Анну Андріївну;
9 Картохіна Данііла Олександровича;
10 Гуліват Анну Олексіївну;
11 Косенка Данііла Олександровича;
12 Крамаренко Анастасію Миколаївну;
13 Митюк Камілу Андріївну;
14 Попадченка Дмитра Михайловича;
15 Ревенко Єлізавету Юріївну;
16 Ревуцького Романа Олександровича;
17 Цурікову Злату Олександрівну;
18 Сазонова Нікіту Сергійовича;
19 Смирнову Сніжану Андріївну;
20 Тимченка Станіслава Вікторовича;
21 Туровську Єлизавету Юріївну;
22 Фасольник Аліну Петрівну;
23 Черкашину Анастасію Олексіївну;
24 Шаніна Нікіту Сергійовича;
25 Шейка Владислава Олексійовича;
26 Шпуку Вікторію Миколаївну;
27 Філінюк Вікторію Віталіївну;
28 Хлімоненко Неллю Денисівну;
29 Євтушенко Евеліну Сергіївну;
30 Чох Вікторію Павлівну;
31
32
33
34
Cковпень Едуарда Олександровича; Тельнову Дар’ю Віталіївну;
Беззубенкову Софію Сергіївну;
Литвиненко Нелю Юріївну.

6. Перевести наступних учнів 5-го класу до 6-го класу:

1 Лебедєва Миколу Миколайовича;
2 Яковенко Дар’ю Сергіївну;
3 Бушеву Дарину Олександрівну;
4 Ганзюк Кіру Романівну;
5 Даниленка Івана Сергійовича;
6 Дядченка Данила Станіславовича;
7 Дядченко Діану Олександрівну;
8 Завгородько Дмитра Олеговича;
9 Кобець Надію Олександрівну;
10 Корсунович Нелю Петрівну;
11 Кот Дар’ю Олександрівну;
12 Лагошу Кирила Миколайовича;
13 Логвінова Єгора Володимировича;
14 Ніколаєнка Івана Івановича;
15 Порядинську Любов Рустамівну;
16 Порядинського Миколу Олександровича;
17 Редько Карину Сергіївну;
18 Литвиненко Євгенія Юрійовича;
19 Степаненка Дениса Віталійовича;
20 Стовбир Анастасію Андріївну;
21 Усіченка Захара Романовича;
22 Чалу Софію Сергіївну;
23 Молокова Саміра Миколайовича;
24 Шемигона Іллю Володимировича;
25 Щит Анастасію Олександрівну;
26 Гурську Еліну Вікторівну;
27 Куксу Вікторію Сергіївну;
28 Михайлову Христину Юріївну;
29 Мірошник Кристину Миколаївну;
30 Конкіну Мілану Михайлівну;
31 Москаленко Анастасію Олександрівну;
32
33
Бондаренко Анастасію Сергіївну; Бурлуцьку Аллу Олексіївну.

7. Перевести наступних учнів 6-го класу до 7-го класу:

1 Байдікова Владислава Олександровича;
2 Бондаренко Артема Ігоровича;
3 Бондаренко Максима Олексійовича;
4 Іващенко Мілу Дмитрівну;
5 Ковтуна Тимофія Юрійовича;
6 Костирко Валерію Олександрівну;
7 Левенцова Руслана Владиславовича;
8 Череповського Авраама Федоровича;
9 Петрова Івана Вадимовича;
10 Радіченка Данііла Олексійовича;
11 Строгого Кіріла Романовича;
12 Тіщенка Марата Миколайовича;
13 Ткаченка Андрія Геннадійовича;
14 Харину Сергія Сергійовича;
15 Хлімоненко Лілію Денисівну;
16 Сковпень Дар’ю Олександрівну;
17 Сирицю Ренату Сергіївну;
18 Волошина Богдана Олександровича;
19 Волошину Владу Сергіївну;
20 Гордієнко Евеліну Олександрівну;
21 Гордієнко Агнесу Олександрівну;
22 Даценка Андрія Сергійовича;
23 Кривошея Руслана Олеговича;
24 Тертишника Романа Андрійовича;
25 Нестеренка Матвія Богдановича;
26 Філінюка Олександра Віталійовича;
27 Шаповалову Вероніку Ігорівну;
28 Бірюкова Артема Денисовича;
29 Фоменко Альбіну Костянтинівну;
30 Секніну Ладу Олексіївну;
31 Тертишника Максима Андрійовича;
32
33
34
35
Костиліну Маргариту Володимирівну; Волкова Марка Руслановича;
Хворостенко Вероніку Олександрівну; Хворостенко Ул’яну Олександрівну.

8. Перевести наступних учнів 7-го класу до 8-го класу:

1 Чуйка Романа Олексійовича;
2 Завалєй Рината Івановича;
3 Юрову Карину Олексіївну;
4 Скрипченка Жана Рустамовича;
5 Котову Ангеліну Дмитрівну;
6 Зінченко Софію Віталіївну;
7 Василенка Владислава Віталійовича;
8 Бугуна Ярослава Сергійовича;
9 Гурського Данила Вікторовича;
10 Бобришева Артема Олександровича;
11 Лапєєва Ярослава Андрійовича;
12 Костиліна Марка Володимировича;
13 Туболець Катерину Володимирівну;
14 Філінюк Надію Віталіївну;
15 16 17 18 19 20 Дементєєнка Олега Сергійовича; Конкіна Авеля Михайловича; Волкову Руслану Русланівну; Меленець Світлану Іванівну; Трегубенко Наталю Олександрівну; Конкіну Юліану Андріївну.

9. Перевести наступних учнів 8-го класу до 9-го класу:

1 Дем’яненка Дмитра Владиславовича;
2 Погорелую Ольга Сергіївну;
3 Сизон Анастасію Русланівну;
4 Долгова Радіона Руслановича;
5 Панасенко Альону Вікторівну;
6 Дейнека Дениса Євгенійовича;
7 Кобозеву Вікторію Сергіївну;
8 Петрову Марію Вадимівну;
9 Лисенко Артема Андрійовича;
10 Поляк Поліну Вячеславівну;
11 Буброва Арсена Миколайовича;
12 Трегубенко Марію Олександрівну;
13 Глухова Вячеслава Анатолійовича;
14 Курочку Стеллу Русланівну;
15 Демченко Владислава Сергійовича;
16 Золотарьова Петра Івановича;
17 Гордієнка Владислава Олександровича;
18 Киричкову Лію Тимурівну;
19 Кравченка Руслана Ілліча;
20 Андрющенка Богдана Сергійовича;
21 Букреєву Анастасію Сергіївну;
22 Абубакірову Заміру Валіївну;
23 Хлімоненко Світлану Денисівну;
24 Парамошину Дар’ю Сергіївну;
25 Дядченка Богдана Євгенійовича;
26 Писаренко Діану Ігорівну;
27
28
29
30
Митюк Заріну Андріївну;
Бурлуцького Артура Олексійовича; Бурлуцького Юрія Олексійовича; Бурлуцького Яна Олексійовича.

10. Перевести наступних учнів 9-го класу до10-го класу:

1. Волкову Аліну Русланівну;

2. Михайлову Дар’ю Михайлівну;

3.Болобана Руслана Юрійовича;

4.Донець Євгена Віталійовича;

5.Донець Юрія Віталійовича;

6.Косінову Анастасію Михайлівну;

7. Сковпня Тимофія Олександровича;

8.Цурікова Святослава Євгенійовича;

9.Крамаренко Альону Миколаївну;

10.Конкіну Еллу Михайлівну;

11.Лагошу Максима Миколайовича;

12.Оберемка Сергія Сергійовича;

13.Сабельника Олексія Михайловича;

14.Редько Руслана Сергійовича;

15. Тарасова Ігоря Дмитровича;

16.Руденка Кирила Тимофійовича;

17.Салова Михайла Васильовича;

18.Сайко Софію Артурівну;

19.Тертишник Тетяну Андріївну;

20.Харківськог Іллю Юрійовича;

21.Шаніну Софію Сергіївну;

22.Шейка Віталія Олексійовича;

23.Янчука Дмитра Вікторовича;

24. Філінюк Емілію Віталіївну

25. Литвиненко Світлану Юріївну;

26.Череватенко Діану Русланівну;

27. Дібровенко Мілану Леонідівну

7. Перевести наступних учнів 10-го класу до 11-го класу:

1 Бамбулу Германа Сергійовича;
2 Буштаренка Григорія Петровича;
3 Коваленко Антонеллу П’єрпаолівну;
4 Конкіна Рудольфа Андрійовича;
5 Михайлову Ольгу Юріївну;
6 Островську Анну Валентинівну;
7 Пономаренко Наталю Григорівну;
8 Фоменка Сергія Георгійовича;
9 Череповського Мілорада Яновича;
10 Галушку Руфіну Дмитрівну.

Екстернат:

1.Перевести до 2 класу наступних учнів 1 класу:

1. Бірак Лію Євгенівну;

2. Бірця Дарія В’ячеславовича;

3. Бондареву Марію Дмитрівну

4. Буряківського Іллю Володимировича;

5. Ващініну Поліну Євгеніївну;

6. Гармаша Тимофія Сергійовича;

7. Гнатенка Олексія Павловича;

8. Гунько Еліну Сергіївну;

9. Давиденко Мілану Артемівну;

10.Євтушенко Валерію Павлівну;

11.Жицьку Камілу Федорівну;

12.Жолді Івана Тіборовича;

13.Зарицького Тихона Володимировича;

14.Каменєву Софію Віталіївну;

15.Коваленко Поліну Сергіївну;

16.Коломійцева Микиту Сергійовича;

17.Колосову Дар’ю Сергіївну;

18.Корженко Аріну Валентинівну;

19.Коріненка Дмитра Сергійовича;

20.Костирка Данила Даниловича;

21.Костюченка Тимофія Дмитровича;

22.Кудринську Анастасію Олександрівну;

23.Кухаренка Іллю Валерійовича;

24.Лісового Кіріла Олександровича;

25.Луговського Богдана Дмитровича;

26.Ляшок Вероніку Євгенівну;

27.Макарського Марка Валерійовича;

28.Маньковську Ярину Петрівну;

29.Мілевську Ольгу Русланівну;

30.Міхальова Михайла Юрійовича;

31.Мороза Андрія Андрійовича;

32.Нагорних Максима Олександровича;

33.Обозного Павла Павловича;

34.Ольшевську Ольгу Вікторівну;

35.Пашкова Гліба Юрійовича;

36.Потебню Єву Володимирівну;

37.Протасову Софію Юріївну;

38.Путілову Катерину Сергіївну;

39.Решовську Милану Олександрівну;

40.Санжаровського Якова Олександровича;

41.Сердюченко Ауріку Арсенівну;

42.Серебряннікова Мартіна Михайловича;

43.Серебряннікову Сніжана Михайлівну;

44.Сєдих Зою Сергіївну;

45.Ситницького Максима Олександровича;

46.Сковпень Марину Євгеніївну;

47.Соцького Романа Ярославовича;

48.Танькута Олександра Олексійовича;

49.Тепфера Марка Вадимовича;

50.Тригуба Максима Олександровича;

51.Турчин Ірину Сергіївну;

52.Філенка Ярослава Васильовича;

53.Фурсову Крістіну Павлівну;

54.Чеботарьова Андрія Миколайовича;

55.Чередніченка Тимофія Валентиновича;

56.Чорного Кирила Андрійовича;

57.Шелехова Миколу Валерійовича;

58.Шеремета Матвія Юліановича;

59.Шкуратова Ростислава Олексійовича;

60.Юренка Арсена Богдановича;

61.Лиманського Аміра Валерійовича;

62.Ларіонову Ксенію Максимівну

2.Перевести до 3 класу наступних учнів 2 класу:

1 Айцзицзи Еріка Айеркеновича;

2 Артеменка Олександра Олександровича;

3 Бакути Павла Олександровича;

4 Бакути Давіда Олександровича;

5 Бакути Івана Олександровича;

6 Баранову Стефанію Юріївну;

7 Буброву Ванесу Володимирівну;

8 Буйновську Тетяну Володимирівну;

9 Вітра Давида Віталійовича;

10 Вовка Марка Руслановича;

11 Габріадзе Оскара Олеговича;

12 Гармаша Володимира Сергійовича;

13 Герасименка Михайла Антоновича;

14 Горбань Катерину Денисівну;

15 Грановську Вероніку Олегівну;

16 Грицака Івана Романовича;

17 Гриценок Софію Анатоліївну;

18 Довгаль Мілану Владиславівну;

19 Дорошенка Матвія Віталійовича;

20 Дячок Владиславу Володимирівну;

21 Жебет Мілену Юріївну;

22 Ільченка Даніїла Янушовича;

23 Зубашеву Софію Олексіївну;

24 Колягіна Олексія Васильовича;

25 Клівака Володимира Васильовича;

26 Клівака Святослава Васильовича;

27 Конкіна Геннадія Андрійовича;

28 Копилову Єву Олексіївну;

29 Котельникову Ліану Юріївну;

30 Креміня Пересвета Сергійовича;

31 Крипицю Іллю Юрійовича;

32 Куренчук Єлизавету Олександрівну;

33 Лісного Михайла Олександровича;

34 Муранова Богдана Віталійовича;

35 Пісщальнікова Андрія Олексійовича;

36 Шевченка Владислава Сергійовича;

37 Попко Марію Русланівну;

38 Шишову Софію Сергіївну;

39 Шишову Анну Сергіївну;

40 Остапенка Назара Володимировича;

41 Санжаровського Павла Олександровича;

42 Філіп’єва Клима Артемовича;

43 Сковпня Артема Євгеновича;

44 Спіцина Михайла Руслановича;

45 Франка Назара Олександровича;

46 Фурсова Вадима Павловича;

47 Хамулу Олега Олеговича;

48 Хлімоненка Самійла Денисовича;

49 Хоруженко Віру Олексіївну;

50 Четирка Андрія Владиславовича;

51 Шамакову Любов Олегівну;

52 Шелгачова Ярослава Олександровича;

53 Шкуратова Радіона Олексійовича;

54 Шумакова Івана Олександровича;

55 Яременка Тимофія Олександровича;

56 Буряківського Ярослава Володимировича;

57 Глущенка Іллю Олександровича;

58 Давидченко Анну Володимирівну;

59 Зьорнишкіна Дмитра Сергійовича;

60 Куксу Олега Миколайовича;

61 Підгірну Даріну Миколаївну;

62 Протовню Ігоря Сергійовича;

63 Петренка Давида Арсеновича;

64 Скрипченко Софію Рустамівну;

65 Фадєєва Владислава Володимировича.

3.Перевести до 4 класу наступних учнів 3 класу:

1 Бабенко Єлизавету Сергіївну;
2 Бондаренко Марію Михайлівну;
3 Депутата Олексія Віталійовича;
4 Дердюк Наталію Олександрівну;
5 Дорошенка Тимофія Віталійовича;
6 Бегменка Льва Антоновича;
7 Базарненко Зіру Тахірівну;
8 Базарнека Володимира Адамовича;
9 Дубовіна Руслана Володимировича;
10 Кривенко Софію Максимівну;
11 Лебідь Вікторію Андріївну;
12 Луночкіна Павла Олександровича;
13 Ляшка Остапа Вадимовича;
14 Максимова Семена Сергійовича;
15 Якушевську Вікторію Вікторівну;
16 Буштаренко Сабіну Богданівну;
17 Протасову Анну Юріївну;
18 Турчин Маргариту Сергіївну;
19 Рибалко Анну Дмитрівну;
20 Чечендаєву Ксенію Василівну;
21 Сичаліна Артема Олексійовича;
22 Путілова Сергія Сергійовича;
23 Філінюк Крістіну В’ячеславівну;
24 Шеремета Андрія Юліановича;
25 Сидоренко Ангеліну Анатоліївну;
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Мартиненко Сілену Іванівну;
Сердюка Кирила Петровича; Череповського Івана Рустамовича;
Ланську Анну Дмитрівну;
Соцьку Катерину Ярославівну;
Дедік Олександра Олексійовича;
Мельник Юліану Вікторівну;
Помазана Мирослава Сергійовича;
Демчук Дар’ю Євгенівну;
Євсєєва Олександра Олександровича; Конечни Домініку;
Усікову Анастасію Юріївну;
Рогача Станіслава Вячеславовича;
Каганюк Софію Миколаївну.

4.Перевести до 5 класу наступних учнів 4 класу:

1 Бакуту Марію Олександрівну;
2 Бакута Михайла Олександровича;
33 3 Бєду Даніїла Євгеновича;
4 Бойко Маргариту Миколаївну;
5 Бондаря Ярослава В’ячеславовича;
6 Бондаренка Ростислава Євгеновича;
7 Бутенка Назара Володимировича;
8 Васильєву Тетяну Миколаївну;
9 Борзенкову Марію Олексіївну;
10 Герасименко Марію Антонівну;
11 Громова Матфія Сергійовича;
12 Дзиговську Марію Станіславівну;
13 Ель-наче Йосипа Джуаді;
14 Ель-наче Іллю Джуаді;
15 Жебет Діану Юріївну;
16 Запорожченка Дмитра Олександровича;
17 Гунька Мирослава Ярославовича;
18 Зеленюка Іллю Васильовича;
19 Зроднікова Фелікса Олександровича;
20
21
Степанюка Назарія Сергійовича;
Філенко Марію Василівну;
22 Білоус Миколу Яновича;
23 Салову Алісу Ігорівну;
24 Костюк Христину Андріївну;
25 Зайцеву Вікторію Олександрівну;
26 Луговську Владиславу Дмитрівну;
27 Ляшок Дар’ю Євгенівну;
28 Макіян Ганну Вачаганівну;
29 Сквирю Іллю Олександровича;
30 Сєдих Матвія Сергійовича;
31 Одновол Анну Євгеніївну;
32 Радченко Вероніку Юріївну;
33 Філіп’єву Варвару Артемівну;
34 Санжаровського Іоана Олександровича;
35 Імагаджиєву Аліну Заурівну;
36 Ткацевича Дароміра Олександровича;
37 Фурсову Катерину Павлівну;
38 Шамакову Анну Олегівну;
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Шкуратову Єлізавету Олексіївну;
Афукова Владислава Євгеновича; Заборську Христину Сергіївну;
Давидову Анну Олександрівну;
Давидова Михайла Олександровича; Ільченко Діану Янівну;
Леонову Софію Андріївну;
Порядинську Діану Федорівну; Чеботарьову Христину Миколаївну.

5 Перевести до 6 класу наступних учнів 5 класу

1. Бондаренка Веніаміна Євгенійовича;

2. Васильєву Лілію Іванівну;

3. Гаріну Валентину Сергіївну;

4. Діденка Дмитра Олександровича;

5. Конкіну Лілію Андріївну;

6. Перепьолкіна Адріана Андрійовича;

7. Філінюк Діану Вячеславівну;

8. Фурсову Дар’ю Павлівну;

9. Шкуратову Анастасію Олексіївну;

10.Рибченко Анну Віталіївну;

11.Філіппова Семена Андрійович;

12.Буйновського Олексія Володимировича;

13.Криву Софію Сергіївну;

14.Носову Поліну Андріївну;

15.Пономаренка Миколу Миколайовича;

16.Авдюха Льва Максимовича;

17.Сєдих Софію Сергіївну;

18.Турчина Данила Сергійовича;

19.Форкаша Давида Миколайовича;

20.Білоус Ауріку Янівну;

21.Буштаренко Ангеліну Олексіївну;

22.Буштаренка Назара Руслановича;

23.Дегтярьова Романа Юрійовича;

24.Коливай Анну Сергіївну;

25.Петренка Миколу Арсеновича;

26.Скрипченка Саміра Рустамовича;

27.Степанюк Анастасію Сергіївну;

28. Хівріч Владислава Юрійовича;

29.Корицького Андрія Романовича.

6 Перевести до 7 класу наступних учнів 6 класу:

1
2
Бєду Олександра Євгеновича;
Васильєва Миколу Івановича;
3 Волошину Юлію Михайлівну;
4 Герасименка Іллю Антоновича;
5 Пегая Вячеслава Датовича;
6 Череповську Ванессу Христофорівну;
7 Ляшка Андрія Євгеновича;
8 Бірця Микиту Вячеславовича;
9 Філінюка Владислава В’ячеславовича;
10 Котову Олесю Олегівну;
11 Каменєву Марію Віталіївну;
12 Ланського Захара Сергійовича;
13 Йоктайо-Максимов Андрія-Лева;
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Чернишову Діану Віталіївну;
Демидову Світлану Сергіївну;
Габриадзе Марію Олегівну;
Буштаренко Маргариту Рустамівну; Буштаренка Миколу Богдановича; Радченка Данила Олексійовича;
Вертило Микиту Романовича;
Трояна Олега Максимовича;
Столяренко Валентину Сергіївну;
Петренко Нону Арсенівну;
Магай Дарину Сергіївну;
Магай Данііла Сергійовича;
Дєдик Діану Леонідівну.

7. Перевести до 8 класу наступних учнів 7 класу:

1 Бондаренка Рувіма Євгеновича;
2 Зайця Михайла Романовича;
3 Васильєва Павла Миколайовича;
4 Гриценок Антона Анатолійовича;
5 Діденко Таісію Олександрівну;
6 Танькуту Олексія Олексійовича;
7 Громову Анну Сергіївну;
8 Санжаровську Анну Олександрівну;
9 Костюк Валерію Андріївну;
10 Сковпня Максима Максимовича;
11 Легейду Олександра Андрійовича;
12 Островську Марію Валентинівну;
13 Фурсову Анастасію Павлівну;
14 Портнягіну Дар’ю Володимирівну;
15 Бєду Вероніку Євгенівну;
16 Розумного Дмитра Олександровича;
17 Лісову Катерину Вікторівну;
18 Борисенко Карину Антонівну;
19 Соловйова Віктора Юрійовича;

20 Валєєву Ольгу Русланівну;

21 Степанову Софію Сергіївну;

22 Череповського Миколу Рустамовича;

23 Череповського Рустама Рустамовича;

24 Череповського Володимира Рустамовича;

25 Буброва Назара Миколайовича;

26 Бобоян Марата Мнацакановича;

27 Буряченко Таісію Миколаївну;

28 Галушку Давида Дмитровича;

29 Насібова Олексія Ельчиновича;

30 Паланську Тетяну Віталіївну;

31 Мальцева Тимофія Сергійовича;

32 Хлистун Анастасію Олександрівну.

8. Перевести до 9 класу наступних учнів 8 класу:

1 Бондаренка Євгена Євгеновича;
2 Буштаренко Сюзанну Олександрівну;
3 Зерніченка Тахіра Олеговича;
4 Іванова Миколу Миколайовича;
5 Буброву Вероніку Володимирівну;
6 Прихню Дениса Геннадійовича;
7 Буброва Давіда Миколайовича;
8 Пісщальникова Олега Олексійовича;
9 Грідасову Лідію Олександрівну;
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пахомову Поліну Андріївну;
Приходько Любов Павлівну;
Пшик Аліну Сергіївну;
Циганкова Всеволода Сергійовича; Мартинову Сабіну В’ячеславівну;
Бірця Єгора Вячеславовича;
Бондаря Гліба В’ячеславовича; Бурлуцького Василя Івановича; Бурлуцького Руслана Івановича;
Гиренко Вероніку Петрівну;
Нікітіна Саіда Рустамовича;
Коломієць Анну Сергіївну;
Череповську Марію Рустамівну;
Білан Валерію Геннадіївну;
Бурана Данііла Юрійовича;
Глазунова Дмитра Віталійовича;
Поливача Ігора Ігоровича;
Чеботарьову Марину Миколаївну; Череповкіна Давида Яковича;
Юрченко Світлану Миколаївну
Шумакова Жана Олександровича;
Яцкевич Марію Іванівну.

9. Перевести до 10 класу наступних учнів 9 класу:

1 Рисухіна Максима Вадимовича;
2 Буштаренко Рузанну Олександрівну;
3 Кальченка В’ячеслава Анатолійовича;
4 Якушевського Марка Вікторовича;
5 Петренко Антоніну Янівну;
6 Сковпень Оксану Максимівну;
7 Волошину Анну Олександрівну;
8 Сергієнка Вікрама Андрійовича;
9 Фурсова Віктора Павловича;
10 Чубенко Наталію Олександрівну;
11 Сергієнка Нарімана Рагімовича;
12 Чекаліна Романа Вікторовича;
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Кривого Олександра Сергійовича;
Оголь Даниїла Геннадійовича;
Артемасову Діану Сергіївну;
Бєдова Льва Руслановича;
Білоуса Яна Яновича;
Венгілевську Валентину Русланівну;
Кулак Вікторію Станіславівну;
Мосійчук Вероніку Анатоліївну; Сердюченка Авраама Романовича;
Іванова Віктора Миколайовича;
Алексіну Аліну Василівну;
Дедік Альбіну Олексіївну;
Дяченко Єлизавету Вячеславівну; Іванченко Ляну Янівну;
Іванченка Руслана Миколайовича; Лакатош Марію Вікторівну;
Лисогора Андрія Сергійовича;
Лисуна Івана Анатолійовича;
Лихоман Марію Юріївну;
Потоптаєву Дану Олегівну;
Сахарову Ірину Сергіївну;
Литвиненка Олександра Юрійовича; Кононенко Марину Сергіївну.

10. Перевести до 11 класу наступних учнів 10 класу:

1 Бакума Назарія Павловича;
2 Гнідка Вадима Едуардовича;
3 Данильченка Матвія Михайловича;
4 Клименка Олександра Сергійовича;
5 Матусевич Діану Миколаївну;
6 Мірошник Альону Русланівну;
7 Ніколаєнка Сергія Сергійовича;
8 Паршикову Аміну Сергіївну;
9 Попелішка Микиту Петровича;
10 Рибнікову Ольгу Петрівну;
11
12
13
Турганову Дар’ю Сергіївну;
Філінюка Яна Вячеславовича;
Філатова Даніїла Васильовича.

Заочна форма навчання:

1) Перевести учнів 10 класу до 11 класу:

1. Білоус Аделіну Янівну;

2. Венгілевську Лауру Русланівну;

3. Дуброва Романа Олександровича;

4. Жеребкіну Дар’ю Романівну;

5. Нікітіна Михайла Васильовича;

6. Приходько Анну Леонідівну;

7. Фідоренко Анастасію Володимирівну;

8. Юренка Назара Богдановича;

9.Приходько Анну Леонідівну;

10. Івченко Ганну Володимирівну.

2) Перевести учнів 11 класу до 12 класу:

1. Гребенюка Андрія Юрійовича;

2. Гребенюка Вадима Юрійовича;

3. Гурського Владислава Вікторовича;

4. Костиліна Олександра Володимировича;

5. Костиліна Павла Володимировича;

6. Кравченка Едуарда Ілліча;

7. Сергієнко Наталю Іванівну;

8. Собіна Іллю Сергійовича;

9. Кірієнка Владислава Юрійовича;

10.Гіріча Андрія Анатолійовича;

11.Гурбанова Раміла Галандар-огли;

12.Кухтіну Яну Анатоліївну.

Кiлькiсть переглядiв: 852

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.