ЯК ПІДТВЕРДИТИ УЧАСТЬ У НМТ? wym-1655226155729

20.05.2022

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачаєдва обов’язкових етапи:

  • з 20 травня до 7 червня
  • з21 червня до 7 липня 2022 року

Напершому етапіпотенційний учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цьогоз 20 травня до 7 червня 2022 року(включно) потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену наінформаційній сторінціу вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

  • вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
  • зазначити свої прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Ті випускники, якіз 20 травня до 7 червня 2022 рокуНЕ ПІДТВЕРДЯТЬ своєї участі в НМТ, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ТЕСТУВАННЯ.

Надругому етапіучасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цьогоз 21 червня до 7 липня 2022 рокунаінформаційній сторінціу спеціальній формі потрібно буде вказати назву населеного пункту, у якому йому зручно буде пройти тестування.

Тільки післяпроходження двох етапів підтвердження участі в НМТз12 липня 2022 рокудля учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки«Місце проведення»запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Зважте, важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить нам продовжити роботу з формування мережі тимчасових екзаменаційних центрів.Нагадаємо, що Міністерствоосвіти і науки затвердилоперелікнаселених пунктів у відповідних регіонах, де нині безпекова ситуація дозволяє провести національний мультипредметний тест (НМТ). Попри складну безпекову ситуацію в Харківській області для підтримки випускниківХарківська ОВА погодила можливість створення тимчасових екзаменаційних центрів для проведення основної сесії НМТ в окремих населених пунктах. Тестування можна також пройти в багатьох країнах Європи.

НМТ: ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ У 2022 РОЦІ wym-1655226075048

18.05.2022

Міністерство освіти і науки України затвердилоПорядокпроведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

Він регламентує особливості проведення НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування, створення спеціальних умов проходження іспиту для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, порядок визначення результатів національного мультипредметного тесту.

Докладну інформацію про національнй мультипредметний тест розміщено в рубриці «Вступні випробування у 2022 році». Тут ви знайдетекалендар проведення НМТ, відповіді на питання: якими будуть зміст і типи завдань кожного блоку тесту, як їх будуть оцінювати, скільки результатів отримає учасник тестування. Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, адемонстраційний варіант НМТдозволить призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Про усі особливості процедури проходження НМТ ми обов’язково повідомимо у спеціальному вебінарі напередодні основної сесії тестування.

НМТ: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ wym-1655226325851

13.05.2022

НаказомМіністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступіньзакладів вищої освіти у 2022 році.

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ. Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТвимаєте обов’язковона своїйІнформаційній сторінціз 20 травня до 7 червняпідтвердити своє бажання проходити тестуванняйобрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ.Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть брати участі в основній сесії тестування.Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тожз 21 червня до 7 липняпотрібно обов’язково обратиназву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити1–10 серпня– для участі в додатковій сесії,1–7 вересня– для участі в спеціальній сесії.

До12 липня 2022 рокудля зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінокзапрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до12 серпня(додаткова сесія) і10 вересня(спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено наІнформаційних сторінкахучасників тестування до12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до21 серпня 2022 року, спеціальної – до19 вересня 2022 року.

Періодично заходьте на свою Інформаційну сторінку, щоб не пропустити повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти, а також стежте за новинами на нашому сайті.

Якщо ви досі не маєте логіну і пароля для доступу доІнформаційної сторінки, скористайтеся сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022» або зателефонуйте на спеціальну «гарячу лінію» (+38 066 680 55 28, +38 068 146 02 21, +38 068 142 05 95, +38 095 523 46 47).

Якщо ви плануєте проходити НМТ, алевчасно не створили реєстраційну картку,виможете це зробитиз10 до 20 червня,а потім8–12 липняна своїй Інформаційнійобов’язково підтвердитибажання проходити НМТ. Тоді ви будете запрошені для участі в додатковій сесії НМТ.

Докладніше про те,як підтвердити свою участь в НМТ, як повідомити про місце перебування під час основної сесії НМТ, як відбуватиметься тестування, коли та де, ви можете дізнатися, переглянувши першийвебінаріз серії безкоштовних щоденних вебінарів на платформіiLearn. Цей проєкт ініційований«Освіторія» та ЮНІСЕФ.

Посилання на відео, підготоване Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти: wym-1637088772535

Український центр оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua/

Інформаційний буклет "ЗНО-2022"

Кiлькiсть переглядiв: 18435

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.