Державна атестація навчального закладу

Мереф’янську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 3 Харківської районної ради Харківської області визнано атестованою відповідно до наказу відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Харківської області від 23.02.2010 № 44.

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
НАКАЗ
23.02.2010 № 44

Про результати державної атестації

Мереф’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3

Харківської районної ради Харківської області

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 р. № 553 "Про затвердження порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" , відповідно до "Програми державної атестації загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів у Харківській області" та на підставі висновку регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів (секція з питань дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти) Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації від 18.02.2010 р. №1/14

НАКАЗУЮ:

1. Визнати атестованою Мереф’янську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 3 Харківської районної ради Харківської області із загальним коефіцієнтом результатів діяльності К=46,20 (достатній рівень), за статусом середня загальноосвітня школа, з природничим профілем навчання.

2. Підтвердити право видачі документа про освіту державного зразка вищевказаному навчальному закладу за освітнім рівнем повна загальна середня освіта.

3. До 15.04.2010 р. Галіченко Н.М., директору Мереф'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Харківської районної ради Харківської області, оприлюднити результати атестації навчального закладу через районну газету "Трибуна трудящих".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Матюшенко Т.Г., заступника начальника відділу освіти.

Начальник відділу освіти А.С.Червоний

З наказом ознайомлений:директор Мереф’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №3 Харківськоїрайонної ради Харківської області Н.М.Галіченко

Результати державної атестації навчальних закладів
Навчальний закладВизнано атестованим або неатестованимНаказ відділу освіти ХРДАПримітка
Мереф'янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Харківської районної ради Харківської областіАтестованим з правом надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти, з правом видачі документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти

2013/2014 навчальний рік:

У районній виставці-ярмарку педагогічних ідей і технологій було надано 9 робіт, створених наступними учителями: Галіченко Н.М., Обозною Н.Є., Гузь А.П., Чалою Н.М., Колодяжною О.П., Крамаренко Ю.М., Луценко Л.М., Сотніковою Т.О.

Робота Обозної Н.Є. та Галіченко Н.М. "Електронний збірник фільмів "Заочні екскурсії музеями письменників" та "Музей живого письменника" (робота з електронним додатком)" отримала Диплом І ступеня на ХХІ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, І місце у районній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

Робота творчої групи вчителів економіки Харківського району (вчитель економіки Крамаренко Ю.М.) "Використання комп'ютерних презентацій на уроках економіки" отримала Диплом І ступеня на ХХІ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, І місце у районній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

Робота творчої групи вчителів Харківського району (керівник-вчитель фізики Луценко Л.М.) "Розв'язування задач. Механіка. Електронний посібник (робота з електронним додатком)" отримала Диплом ІІІ ступеня на ХХІ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій.

Робота Колодяжної О.П. та Крамаренко Ю.М. "Гурток як засіб ефективного навчання і виховання" посіла ІІІ місце у районній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

Робота творчої групи вчителів природознавства Харківського району (вчитель Крамаренко Ю.М.) "Використання комп'ютерних презентацій на уроках природознавства у 5 класі (за новим Державним стандартом базової освіти)" отримала І місце у районній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

Вчитель початкових класів Войтюк Т.В. брала участь у районному конкурсі "Учитель року".

У районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у 2013/2014 навчальному році взяли участь 3 учні: Василенко Наталія,робота на тему "Імператор Микола ІІ. Сильні та слабкі сторони діяльності" (секція "Всесвітня історія"), 3 місце; Маркова Аліна, робота на тему "Дослідження психологічних якостей колективу старшокласників" (секція "Психологія"), 11 місце; Дробот Юлія, робота на тему "Дослідження впливу полігонів твердих побутових відходів на навколишнє середовище" (секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування"), 11 місце.

Результативність участі команди школи у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: ІІІ призове місце з історії посіла учениця 11 класу Дробот Юлія, ІІ призове місце з економіки посів учень 9 класу Буштаренко Назар, ІІ призове місце з математики посів учень 6 класу Надворний Давид.

2014/2015 навчальний рік:

У районній виставці-ярмарку педагогічних ідей і технологій за темою"Формування професійної компетентності педагога, спрямованої на досягнення оптимальних результатів освітньої діяльності, жзабезпечення якості освіти" було надано 2 роботи, створених наступними учителями: Буряківською М.О. та Головіною З.М. Робота Головіної З.М. була відзначена на районному етапі обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою "Формування національної та громадянської самосвідомості особистості в умовах поліетнічного освітнього середовища" Дипломом за ІІ місце.

Вчитель хімії, Шемигон К.П., брала участь у районному етапі конкурсу "Учитель року".

У районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2014/2015 навчальному році взяв учень 10 класу Буштаренко Назар з роботою "Роми - етнологічна одиниця України", 4 місце.

Результативність участі у районому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: ІІІ місце з астрономії посів учень 11 класу Лук'янов Дмитро, ІІ місце з економіки посів учень 10 класу Буштаренко Назар, ІІІ місце з математики і ІІІ місце з української мови та літератури - учень 7 класу Надворний Давид. Буштаренко Назар посів ІІ місце у районному конкурсі ораторського мистецтва.

2015/2016 навчальний рік:

У районній виставці-ярмарку педагогічних ідей і технологій було надано 2 роботи: Абубакірової Т.М., вчителя початкових класів (тема "Моральне виховання молодших школярів у процесі навчання"), Обозною Н.Є., вчителя української мови та літератури (тема "Визначні постаті України (архітектори і скульптори)". Робота Обозної Н.Є. відзначена Дипломом за І місце

У районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук узяли участь 2 учениці - Приходько Юлія та Беляєва Катерина.

Результати у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) посів учень 8 класу Шемигон Єгор; ІІІ місце в олімпіаді з математики посів учень 8 класу Надворний Давид.

Учениця 11 класу Глазенко Вікторія посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості в номінації "Історія України і державотворення". Габінет Катерина посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-лвітературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка.

Кiлькiсть переглядiв: 837

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.